Portfele kontrolujące nasze wydatki.

Portfele kontrolujące nasze wydatki.

Mając problem z brakiem granicy wydawania pieniędzy w sklepie ten gadżet z pewnością nie przypadnie Ci do gustu. Proverbial Wallets mają pomóc wszystkim tym, którzy nie potrafią się ograniczyć z zakupami.

O co chodzi?

Tak naprawdę mamy tutaj do czynienia z całą serią portfeli, jednak każdy z nich posiada niewielki komputer, który łącząc się przez nasz telefon uzyskuje dane do naszego konta bankowego. Tak w skrócie wygląda cały mechanizm.

Ciężki wybór

Do wyboru mamy kilka portfeli. Jednym z nich jest Peacocok, który zmniejsza swoje rozmiary, kiedy to widzi, że mamy coraz mniej pieniędzy na koncie. Ciekawą opcją jest również Mother Bear, który ciężko się otwiera, podczas gdy mamy mniej środków. Ma to nam uniemożliwić wykonanie zakupów. Czy owe gadżety spełnią swoją funkcję? Ciężko powiedzieć czy ich posiadaczami będą akurat osoby, które naprawdę mają problemy z nadmiernym wydawaniem pieniędzy na zakupy. Jedno jest pewne, jest to ciekawy gadżet, który może być pomocny i jeśli sami będziemy w stanie z nim współpracować to możliwe, że będziemy mogli mówić nawet o oszczędnościach.