Sensoglove – rękawica, która nauczy Cię gry w golfa.

sensoglove rekawiec

Ciekawe gadżet proponuje nam niemiecka firma – to elektroniczna rękawica SensoGlove. Dzięki niej jesteśmy w stanie doskonalić odpowiedni chwyt kija. Bo jak twierdzą specjaliści i prawdziwi fani jest to prawdziwa sztuka, którą uczymy się cały czas.

Przyśpiesz naukę!

Aby nauka przebiegała szybciej, a my moglibyśmy częściej widzieć piłeczki w dołkach stworzona została rękawica SensoGlove. Wygląda ona jak każda inna rękawiczka, jednak tutaj mamy do czynienia z elektronicznymi czujnika i sporym okablowaniem. Mamy do dyspozycji również niewielki wyświetlacz, na którym widac np. przyłożoną siłę, którą wcześniej możemy zaprogramować. Dźwięki sygnalizują nam, że źle trzymamy kij. Jednak to nie wszystko, gdyż równocześnie wskazuje co powinniśmy poprawić. Owy gadżet to ciekawe rozwiązanie nie tylko dla graczy, którzy dopiero się uczą, ale również dla zaawansowanych graczy.

Dla niego i dla niej

Rękawiczki są dostępne zarówno dla panów jak i dla pań, a także w wersji dla praworęcznych i leworęcznych w różnych rozmiarach. Cena? Około 300 złotych.